Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кличка переобрали головою Асоціації міст України

  • Розсилка
  Віталій Кличко - Кличка переобрали головою Асоціації міст України
  Віталій Кличко

  Моє завдання – щоби АМУ була справді ефективним інструментом для кожного голови громади – мер Києва

  Мера Києва Віталія Кличка переобрали Головою Асоціації міст України. Рішення було ухвалене одноголосно під час загальних зборів АМУ, які відбуваються в столиці.

  Віталій Кличко подякував за підтримку головам громад - членів АМУ. І відзначив, така довіра для нього - це і велика відповідальність. 

  «У нас як мерів міст є місія - те, про що ми говоримо - ми робимо. І люди можуть побачити й оцінити результати нашої роботи у нових дорогах, нових дитсадках і школах, центрах надання послуг. Реформи втілюються не зверху, а починаються на місцях - там, де люди прагнуть змін і одразу їх відчувають. І кожен з вас, маючи ресурси і важелі, на своєму місці реалізовує очікування людей, - зазначив Віталій Кличко. - Ще раз хочу подякувати вам за довіру. Ваша підтримка -  це велика відповідальність. Моє завдання - щоби АМУ була справді ефективним інструментом для кожного голови громади, щоби інтереси місцевих громад були завжди враховані».

  Нагадаємо, Кличко розповів, скільки новеньких автобусів закупила столиця. Перша партія з 18 автобусів вже надійшла до столиці. 

   

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ