Кличко на конференції ООН розповів, що він зробить із Києвом

  Столичний мер обіцяє забезпечити умови для швидкого і ефективного розвитку Києва
  Головне завдання влади Києва - забезпечити умови для швидкого і ефективного розвитку міста, а також створити фундамент для системного вирішення питань життєдіяльності міста. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час виступу на заході «Як керувати перетвореннями в містах у Східній Європі та Східній Німеччині» в рамках
  • 19 Жовтня, 2016, 17:55
  • Розсилка
  Конференції ООН зі сталого розвитку міст Habitat III проходить в столиці Еквадору Кіто
  Конференції ООН зі сталого розвитку міст Habitat III проходить в столиці Еквадору Кіто

  Столичний мер обіцяє забезпечити умови для швидкого і ефективного розвитку Києва

  Головне завдання влади Києва - забезпечити умови для швидкого і ефективного розвитку міста, а також створити фундамент для системного вирішення питань життєдіяльності міста. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час виступу на заході «Як керувати перетвореннями в містах у Східній Європі та Східній Німеччині» в рамках конференції ООН зі сталого розвитку міст Habitat III, яка відбувається в столиці Еквадору Кіто.

  Мер Києва наголосив, що після його обрання на посаду, адміністрація зосередилася на зміні системи управління, її прозорості, відкритості та ефективності. «Київ першим в Україні запровадив технологічну систему  управління Smart Сity. Зокрема, і відкритий бюджет. Це вже дозволило нам збільшити надходження до бюджету міста на 30% завдяки прозорості фінансових процесів», - зазначив Кличко.

  Мер підкреслив, що завдання столичної влади – забезпечити умови для швидкого і ефективного розвитку міста, щоб вирішувати проблеми міського господарства не в «пожежному» режимі, не точково, а системно і планово. 

  За словами Кличка, це дозволить підвищити ефективність управління містом, зменшити видатки і разом з тим, підвищити якість послуг а, отже, і рівень комфорту мешканців, та дасть поштовх для розвитку інфраструктури. Крім цього, наголосив Віталій Кличко, для розвитку українських міст потрібна реальна децентралізація. - З правом розпоряджатися  коштами, визначати пріоритетні проекти, які потребують втілення на місцях. «Це дасть містам поштовх для успішного розвитку та дозволить підвищитити якість життя їх мешканців»,- зазначив Кличко.

  Крім того, мер Києва наголосив на тому, що після Революції Гідності суспільство має великий вплив на процеси управління і змін в Україні. «У багатьох сферах створені громадські ради, запроваджена система петицій,  відкриті конкурси обрання на посади. І це дуже важливо», - зауважив міський голова. 

  У рамках конференції Віталій Кличко також провів зустрічі з мерами міст, політиками, експертами у сфері міського розвитку.

  Конференції ООН Habitat відбуваються раз у 20 років та мають на меті напрацювання підходів до сталого розвитку міст та вирішення нагальних глобальних проблем, з якими стикаються міста. Цього року у роботі заходу беруть участь експерти з розвитку міст, делегації на чолі з мерами Барселони, Берліну, Боготи, Буенос-Айресу, Бонну, Будапешту, Кельна, Гельсінкі, Мадриду, Парижа, Стамбула, Пекіна, Монреалю, Мехіко, Аддис-Абеби, Сеулу та ін.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ