Кличко запевнив, що сміттєспалювальний завод після модернізації не матиме викидів
![Кличко запевнив, що сміттєспалювальний завод після модернізації не матиме викидів](/img/article/3979/0_main-v1486846031.jpg)
Кличко розповів про модернізацію заводу «Енергія»
«Зараз ми говоримо про модернізацію заводу «Енергія», куди ми зможемо поставити нове, сучасне обладнання. Так сталося, що завод зараз вже опинився в зоні проживання, тому що поруч Харківський масив. Ніяких викидів у заводу не буде, завод не зможе завдавати шкоди мешканцям цього району», – відзначив Кличко.
Він вказав, що в Німеччині близькість такого підприємства нікого не лякає.
«Був дуже здивований, коли в одному з престижних районів був сміттєспалювальний завод. Ніхто з цих людей не скаржився. І багато з них не знали про такий завод, тому що це зовсім інші стандарти утилізації сміття», – наголосив мер Києва.
Віталій Кличко також вказав, що має на меті заощадити кошти столичної громади, організувавши плавлення снігу в Києві замість його вивезення за межі міста. За словами мера, так дають раду зимовим опадам у Мінську, де снігоплавильні підключені до мереж скидання води.
Коментарі — 0