Книжку про очільника КНР писали 10 авторів на замовлення компартії

  Книга має показати, як формувався лідерський характер очільника КНР
  У 2015 році Хі Йітінг, заступник керівника підготовчої групи кадрів комуністичної партії КНР, отримав унікальне завдання. Йому було доручено дослідити і визначити особливий підхід нинішнього очільника країни Си Цзиньпіна до управління Китаєм. Як повідомляє гонконгське видання The South China Morning Post, разом із дев’ятьма іншими авторами
  • 12 Жовтня, 16:29
  • Розсилка
  Очільник КНР Си Цзиньпін
  Очільник КНР Си Цзиньпін

  Книга має показати, як формувався лідерський характер очільника КНР

  У 2015 році Хі Йітінг, заступник керівника підготовчої групи кадрів комуністичної партії КНР, отримав унікальне завдання. Йому було доручено дослідити і визначити особливий підхід нинішнього очільника країни Си Цзиньпіна до управління Китаєм.

  Як повідомляє гонконгське видання The South China Morning Post, разом із дев’ятьма іншими авторами вони мали організувати ідеологічну кампанію, щоб переконати населення КНР в унікальності методів керівництва країною.

  Особливу увагу було зосереджено на ранньому періоді життя Си Цзиньпіна, який у 1969-1975 роках проживав у провінції Шансі, ховаючись від переслідувань в період «Культурної революції» Мао Цзедуна.

  На початку 2017 року була опублікована книга «Сім років Си Цзиньпіна як досвідченого юнака», де зібрані інтерв’ю із тими, хто жив і працював в той час із нинішнім керівником КНР.

  Метою книги, як вважається, є не лише показати важкі умови життя в провінції, але і як вони вплинули на формування лідерських здібностей очільника Китаю. 

  Як повідомляв «Главком», очільник КНР має намір зберегти при владі головного антикорупціонера країни

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ