Колишній чоловік вдови Вороненкова – штатний вбивця ФСБ, - експерт

  Бачо Корчілава повідомив, що перший чоловік Максакової - відомий російський кримінальний авторитет
  Колишній чоловік Марії Максакової, вдови екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, – відомий російський кримінальний авторитет, штатний вбивця ФСБ. Про це в ефірі «5 каналу» заявив політичний експерт Бачо Корчілава. [READ_MORE] «Перший чоловік Максакової (Марії Максакової – вдови Вороненкова. – Ред.) є
  • 24 Березня, 08:20
  • Розсилка
  Марія Максакова і Денис Вороненков
  Марія Максакова і Денис Вороненков

  Бачо Корчілава повідомив, що перший чоловік Максакової - відомий російський кримінальний авторитет

  Колишній чоловік Марії Максакової, вдови екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, – відомий російський кримінальний авторитет, штатний вбивця ФСБ. Про це в ефірі «5 каналу» заявив політичний експерт Бачо Корчілава.  «Перший чоловік Максакової (Марії Максакової – вдови Вороненкова. – Ред.) є авторитетним «злодієм у законі» в Російській Федерації. Це її громадянський перший чоловік... його вважають штатним вбивцею ФСБ», – сказав він.

  Як повідомлялося, у четвер у центрі Києва сталося вбивство.

  Пізніше стало відомо, що вбитий – Денис Вороненков.

  Охоронця Вороненкова поранено в ділянку серця, він співпрацює зі слідствомКілер помер у лікарні на операційному столі. Лікарі чотири години оперували охоронця Вороненкова, його стан важкий.

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав убивство колишнього російського депутата Дениса Вороненкова «звичною для Кремля показовою стратою свідків».

  Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що Вороненко був убитий громадянином України, агентом російських спецслужб, який проник в силові структури України. Кілер, за словами Геращенка, 13 місяців прослужив у Національній гвардії України.

  Водночас Кремль очікувано звинуватив у вбивстві Вороненкова Україну.

  ЗМІ повідомляли, що убивця Вороненкова мав при собі посвідчення учасника бойових дій.  

  Колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов заявив про те, що вбитий Денис Вороненков звертався до Адміністрації президента з проханням забезпечити йому державну охорону у зв'язку з погрозами від екс-генерала ФСБ Олега Феоктістова.

  Читайте також «Вбивство «суперсвідка». Як Україна не вберегла Вороненкова».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ