Компанія «Ян Де Нул Україна» здійснить днопоглиблення «Південного»

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян побажав удачі групі «Ян Де Нул» в інших потенційних проектах в Україні
  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч з делегацією групи «Ян Де Нул», яка є провідним експертом днопоглиблення та морського будівництва з найсучаснішим у світі технічним флотом, повідомили в міністерстві. Делегація групи «Ян Де Нул» була представлена керівництвом ТОВ «Ян Де Нул Україна»
  • 17 Жовтня, 2016, 11:52
  • Розсилка

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян побажав удачі групі «Ян Де Нул» в інших потенційних проектах в Україні

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч з делегацією групи «Ян Де Нул», яка є провідним експертом днопоглиблення та морського будівництва з найсучаснішим у світі технічним флотом, повідомили в міністерстві.

  Делегація групи «Ян Де Нул» була представлена керівництвом ТОВ «Ян Де Нул Україна» - генеральним директором Андрієм Розовим та директором Дмитром Бойком, а також представниками групи, що відповідають за розвиток бізнесу в Україні, регіональним директором Філіпом Утсе та регіональним менеджером Тімом Девольдером.

  В ході зустрічі була обговорена перемога ТОВ «Ян Де Нул Україна», що представляє групу в Україні, в тендері на проведення днопоглиблювальних робіт з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту «Південний».

  Міністр побажав удачі групі «Ян Де Нул» в інших потенційних проектах в Україні та висловив сподівання на подальшу співпрацю, а представники групи запевнили, що готові внести свій внесок в економічний розвиток України.

  «ТОВ «Ян Де Нул Україна» користується повною підтримкою групи «Ян Де Нул» на глобальному рівні, в тому числі в частині використання передового флоту, світового досвіду, професійних та інноваційних рішень. Для реалізації проектів в Україні ми також залучаємо міжнародних партнерів, які мають досвід у будівництві гідротехнічних споруд», - зазначив Регіональний директор групи «Ян Де Нул» Філіп Утсе.

  13 жовтня делегація групи компаній «Ян Де Нул» також провела зустріч з представниками Європейської Бізнес Асоціації. Асоціація є найбільш впливовим і численним об'єднанням бізнесу в Україні і була створена за підтримкою Європейської Комісії в Україні. На зустрічі сторони обговорили питання подальшого співробітництва та участь «Ян Де Нул» у наймасштабнішому спільноті бізнесу в Україні.

  Група «Ян Де Нул» реалізувала свій перший проект по днопоглибленню в 1951 році. Протягом наступних років група стала світовим лідером днопоглиблювальної індустрії. Група інвестує в нове обладнання, новий днопоглиблювальний флот, нових співробітників і нові види діяльності.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ