Конгрес США має намір збільшити військову допомогу Україні

  350 млн. доларів внесено у проект закону про Бюджет США на 2017 на потреби національної оборони
  Конгрес США планує збільшити допомогу на політику безпеки України до 350 млн. доларів у 2017 році. Про це повідомляє Посольство України в США. Ця сума внесена у проект закону про Бюджет США на 2017 на потреби національної оборони. В аналогічному документі на 2016 рік Україні виділялося 300 млн. доларів. «Перелік видів допомоги розширений за
  • 1 Грудня, 2016, 04:59
  • Розсилка

  350 млн. доларів внесено у проект закону про Бюджет США на 2017 на потреби національної оборони

  Конгрес США планує збільшити допомогу на політику безпеки України до 350 млн. доларів у 2017 році. Про це повідомляє Посольство України в США.

  Ця сума внесена у проект закону про Бюджет США на 2017 на потреби національної оборони. В аналогічному документі на 2016 рік Україні виділялося 300 млн. доларів.

  «Перелік видів допомоги розширений за рахунок включення в нього надання засобів та технічної підтримки для розробки цілісної системи моніторингу державного кордону України, а також допомоги у підготовці штабних офіцерів і вищого військового командування ЗСУ», - йдеться в повідомленні.

  Законопроект повинен бути прийнятий Сенатом і Палатою представників у найближчі дні.

  Як раніше повідомляло агентство, палата представників США (нижня палата Конгресу США) одностайно схвалила закон H.R. 5094 «Про підтримку стабільності і демократії в Україні», раніше підтриманий Комітетом у закордонних справах.

  Співавторами документа виступили близько 40 конгресменів від Демократичної та Республіканської партій. Перед його підписанням президентом США ідентичний за змістом законопроект має бути підтриманий Сенатом. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ