Корчак розповіла, скільки ще реєстр декларацій працюватиме некоректно

  Проблему зі збоями реєстру може бути вирішено, оскільки у нас передбачено на це 40 млн
  Голова Нацагентства із запобігання корупції Наталя Корчак стверджує, що необхідні для усунення збоїв у роботі реєстру е-декларацій сервери може бути закуплено лише у травні. Про це вона заявила на засіданні антикорупційного комітету Ради. «Проблему зі збоями реєстру може бути вирішено, оскільки у нас передбачено на це 40 млн, але ми можемо
  • 21 Квiтня, 12:23
  • Розсилка
  Наталя Корчак
  Наталя Корчак

  Проблему зі збоями реєстру може бути вирішено, оскільки у нас передбачено на це 40 млн

  Голова Нацагентства із запобігання корупції Наталя Корчак стверджує, що необхідні для усунення збоїв у роботі реєстру е-декларацій сервери може бути закуплено лише у травні. Про це вона заявила на засіданні антикорупційного комітету Ради.

  «Проблему зі збоями реєстру може бути вирішено, оскільки у нас передбачено на це 40 млн, але ми можемо їх використати лише з 1 травня, як це перебачено Мінфіном», – зазначила вона.

  Як повідомлялося, вона також заявляла, що технічне завдання Мін'юсту передбачало обробку 150–200 тис. документів, проте сьогодні реєстр обробляє понад мільйон декларацій.

  Нагадаємо, що 1 квітня завершився другий етап е-декларування, який почався 1 січня 2017 року, під час якого декларації мали подати всі публічні службовці України – близько 700–800 тисяч службових і посадових осіб, які працюють в органах влади та місцевого самоврядування, у державних та комунальних установах, закладах і організаціях.

  Під час першого етапу (з 1 вересня) декларації подавали вищі посадові особи та службовці середнього рівня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ