Ле Пен вперше стала депутатом Національних зборів Франції

  Згідно з попередніми даними, «Національний фронт» може отримати в Національних зборах від чотирьох до шести мандатів
  Лідер «Національного фронту» Марін Ле Пен вперше увійшла до складу нижньої палати парламенту Франції за підсумками виборів до Національних зборів. Про це повідомляє агентство AFP. Ле Пен брала участь в травні в президентських виборах у Франції, де вона поступилася в другому турі Еммануелю Макрону. Згідно з попередніми даними,
  • 18 Червня, 21:54
  • Розсилка
  Марін Ле Пен
  Марін Ле Пен

  Згідно з попередніми даними, «Національний фронт» може отримати в Національних зборах від чотирьох до шести мандатів

  Лідер «Національного фронту» Марін Ле Пен вперше увійшла до складу нижньої палати парламенту Франції за підсумками виборів до Національних зборів.

  Про це повідомляє агентство AFP.

  Ле Пен брала участь в травні в президентських виборах у Франції, де вона поступилася в другому турі Еммануелю Макрону.

  Згідно з попередніми даними, озвученим в ефірі телеканалу BFM-TV, «Національний фронт» може отримати в Національних зборах від чотирьох до шести мандатів. Це не дозволить прихильникам Ле Пен створити власну фракцію в нижній палаті парламенту, оскільки для цього необхідно мати не менше 15 місць.

  «Національний фронт» висунув на виборах 120 кандидатів, тоді як президентський рух «Вперед, республіка» - 454. У першому турі 11 червня крайні праві набрали 13,3% голосів.

  Як повідомляв «Главком», після підрахунку 56% бюлетенів у другому турі парламентських виборів у Франції впевнено лідирує президентська партія: за кандидатів від руху «Вперед, республіка» проголосували 41,25% виборців, за правий «Національний фронт» Марін Ле Пен - 9,93%.

  Нагадаємо, другий тур виборів у Франції відзначився дуже низькою явкою.

  Читайте також статтю: Цунамі на ім’я Макрон. Політична карта Франції зазнала революційних змін

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ