Луценко розповів про досягнення Генпрокуратури

  Зараз у прокуратурі працюють 15 тисяч працівників, які ведуть 1,7 млн кримінальних проваджень.
  Люстрація в українській прокуратурі проведена на 98 відсотків. Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко. «Прокуратура вдвічі скорочена, у прокуратурі на 98%... практично завершена люстрація. Прокуратура запрацювала, важко, тяжко, але я бачу рух цієї системи», - сказав він. За
  • 2 Грудня, 2016, 00:16
  • Розсилка

  Зараз у прокуратурі працюють 15 тисяч працівників, які ведуть 1,7 млн кримінальних проваджень.

  Люстрація в українській прокуратурі проведена на 98 відсотків. Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

  «Прокуратура вдвічі скорочена, у прокуратурі на 98%... практично завершена люстрація. Прокуратура запрацювала, важко, тяжко, але я бачу рух цієї системи», - сказав він.

  За словами Луценка, зараз у прокуратурі працюють 15 тисяч працівників, які ведуть 1,7 млн кримінальних проваджень.

  За участю прокурорів цього року ухвалено 70 тисяч рішень у судах, змінено і скасовано ще шість тисяч.

  На користь держави і громад прокуратура відсудила 15 млрд грн., з яких 9 млрд вже повернуто.

  Нагадаємо, екс-директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заявила, що процес люстрації в Україні виконано на 98 відсотків. Коли закон про люстрацію набув чинності, в Україні було 300 тисяч державних службовців. За рівнем посад під заборону потрапляло не більше 5 тисяч людей. На сьогодні виявлено небагато осіб, які за часів Віктора Януковича обіймали керівні посади і на сьогодні ще продовжують працювати. Їх на всю Україну не більше сотні, що складає не більше 2 відсотків. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ