Mail.ru оцінила збитки через втрату українського ринку

  В компанії визнали, що блокування продуктів в Україні справило несприятливий вплив на виручку
  Mail.ru Group оцінює негативний ефект від переходу бізнесу з України в зв'язку з санкціями в 1,5% від загального обсягу виручки за підсумками 2017 року. Про це повідомляє російський «Інтерфакс» з посиланням на заяву голови ради директорів і співзасновника групи Дмитра Гришина. «Блокування наших продуктів в Україні в
  • 10 Серпня, 22:11
  • Розсилка
  <p>Офіс Mail.ru</p>

  Офіс Mail.ru

  В компанії визнали, що блокування продуктів в Україні справило несприятливий вплив на виручку

  Mail.ru Group оцінює негативний ефект від переходу бізнесу з України в зв'язку з санкціями в 1,5% від загального обсягу виручки за підсумками 2017 року.

  Про це повідомляє російський «Інтерфакс» з посиланням на заяву голови ради директорів і співзасновника групи Дмитра Гришина.

  «Блокування наших продуктів в Україні в другому кварталі справило несприятливий вплив на нашу виручку; ми оцінюємо ефект негативного впливу в 1,5% від загального розміру нашої виручки в 2017 році. Незважаючи на це, в інших сферах показники нашого бізнесу залишаються дуже хорошими», - йдеться в його заяві.

  Нагадаємо, 16 травня президент України ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня про застосування санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб. У ньому, зокрема, йдеться про блокування російських соцмереж та поштових служб. Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів «Яндекс», 1С, «Софтлайн Груп», корпорації «Парус» і ще низки російських IT-компаній.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ