Макрон виправдовується через компромат, який ще не опубліковано

  За словами кандидата в президента Франції, компромат на нього готує опонент Франсуа Фійон
  Кандидат в президенти Франції Емманюель Макрон заявив, що його політичні опоненти можуть розповсюджувати брехливу інформацію про наявність у нього офшорного рахунку. Про це колишній міністр економіки розповів в ефірі телеканалу BFM TV, повідомляє RFI. «Деякі з моїх політичних супротивників вирішили поширити неправдиву інформацію. На
  • 18 Квiтня, 07:56
  • Розсилка
  Кандидат в президенти Франції Емманюель Макрон
  Кандидат в президенти Франції Емманюель Макрон

  За словами кандидата в президента Франції, компромат на нього готує опонент Франсуа Фійон

  Кандидат в президенти Франції Емманюель Макрон заявив, що його політичні опоненти можуть розповсюджувати брехливу інформацію про наявність у нього офшорного рахунку.

  Про це колишній міністр економіки розповів в ефірі телеканалу BFM TV, повідомляє RFI.

  «Деякі з моїх політичних супротивників вирішили поширити неправдиву інформацію. На цьому тижні ви почуєте, що «у пана Макрона є прихований рахунок в одному з офшорів». Це абсолютна брехня. Я завжди платив усі мої податки у Франції і тримав тут всі мої банківські рахунки», - заявив він.

  За словами Макрона, компромат на нього може надійти з табору правого кандидата Франсуа Фійона. При цьому лідер руху «Вперед!» не уточнив, звідки він отримав таку інформацію.

  Нагадаємо, згідно з опитуванням, Макрон лідирує з 25% голосів в першому турі президентських виборів у Франції. У другому турі виборів Макрону прогнозують 62% проти 38% у Ле Пен.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ