Макрон зізнався, що регулярно телефонує Трампу

  Макрон вказав, що Трамп не є «класичним політиком»
  Президент Франції Емануель Макрон розповів, що має відверті відносини з президентом США Дональдом Трампом і часто з ним зідзвонюється. Про це Макрон сказав у інтерв'ю в недільній програмі на ВВС. Натомість Макрон засудив нещодавні висловлювання Трампа щодо образливого висловлювання по відношенню до країн Африки, звідки до США прибуває значна
  • 22 Сiчня, 06:11
  • Розсилка
  <span>Еммануель Макрон&nbsp;</span>
  Еммануель Макрон 

  Макрон вказав, що Трамп не є «класичним політиком»

  Президент Франції Емануель Макрон розповів, що має відверті відносини з президентом США Дональдом Трампом і часто з ним зідзвонюється.

  Про це Макрон сказав у інтерв'ю в недільній програмі на ВВС.

  Натомість Макрон засудив нещодавні висловлювання Трампа щодо образливого висловлювання по відношенню до країн Африки, звідки до США прибуває значна частина мігрантів.

  «Я телефоную йому (Трампу – ред.) дуже регулярно… Я завжди надзвичайно прямий і відвертий, як і він. Іноді мені вдається переконати його, іноді мені не вдається», - сказав Макрон.

  Також він вказав на те, що поділяє обурення з приводу зневажливого коментаря президента Дональда Трампа про країни Африки.

  «Напевно, це не ті слова, які варто використовувати, якщо ми хочемо побудувати мир, запровадити розвиток у цих країнах та хороші відносини», - додав Макрон.

  Він також закликав поважати всі країни.

  «І я думаю, що багато наших проблем на Близькому Сході та в Африці викликають багато розчарувань через велику кількість минулих принижень, і ми повинні це розуміти», - додав Макрон.

  Окрім того у своєму інтерв’ю Макрон вказав, що Трамп не є «класичним політиком» і хоч він не погоджується з американським президентом у деяких питаннях, він хоче співпрацювати з офіційним Вашингтоном.

  Серед сфер цієї спільної співпраці Макрон бачить спільні зусилля щодо повернення Північної Кореї за стіл переговорів щодо програми ядерних озброєнь.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ