Матіос розповів подробиці затримання заступника голови Миколаївської ОДА
![Матіос розповів подробиці затримання заступника голови Миколаївської ОДА](/img/article/3548/87_main-v1465010518.jpg)
Миколу Романчука етапують в ізолятор тимчасового утримання в Одесі.
Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос на своїй сторінці в Facebook.
Матіос заявив, що у випадку з першим заступником Миколаївської ОДА підставою для його затримання стали наявні та отримані законним шляхом докази, які «оцінив і визначив слідчий військової прокуратури Південного регіону».
«В даний час продовжується проведення обшуку в домоволодінні затриманого першого заступника Миколаївської ОДА. Публікую окремі фото з обшуку домоволодіння, де тільки що знайдено валізу, в якому знаходяться готівкові кошти на суму в кілька сотень тисяч доларів США, золоті прикраси та ... фашистські хрести», - написав Матіос.
Коментарі — 0