Меланія Трамп приєднається до чоловіка у Білому домі в червні

  В приміщенні Білого дому, де житиме Меланія, розпочався косметичний ремонт
  Перша леді США Меланія Трамп разом із наймолодшим сином президента Берроном планують переїхати з Нью-Йорка до Вашингтона орієнтовно в червні, після завершення навчального року Беррона в початковій школі. Про це повідомило з посиланням на джерела в адміністрації американське видання TMZ. «Меланія і Беррон Трампи стануть постійними жителями в
  • 19 Березня, 23:08
  • Розсилка

  В приміщенні Білого дому, де житиме Меланія, розпочався косметичний ремонт

  Перша леді США Меланія Трамп разом із наймолодшим сином президента Берроном планують переїхати з Нью-Йорка до Вашингтона орієнтовно в червні, після завершення навчального року Беррона в початковій школі.

  Про це повідомило з посиланням на джерела в адміністрації американське видання TMZ.

  «Меланія і Беррон Трампи стануть постійними жителями в будинку 1600 на Пенсильванія-авеню (в Білому домі) у червні», – стверджується в публікації.

  За інформацією джерел, обізнаних у ситуації, дружина й син президента можуть ще залишитися в Нью-Йорку на невизначений термін, пише видання. Але вони «абсолютно точно переїдуть після завершення навчального року», – йдеться в публікації.

  На підтвердження цьому, джерела зауважили, що сім’я вже вибрала школу, яку відвідуватиме Трамп-молодший у Вашингтоні. Крім того, як стало відомо, в приміщенні Білого дому, де житиме Меланія, також розпочався косметичний ремонт.

  Меланія Трамп разом із сином після інавгурації президента Дональда Трампа залишились жити в Нью-Йорку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ