Податкова міліція однозначно має бути ліквідована, - Данилюк

  Мінфін внесе на розгляд уряду законопроект про створення Фінансової поліції
  Ліквідація податкової міліції та створення Фінансової поліції – один із ключових пріоритетів Мінфіну і на це дуже чекає бізнес Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк у Facebook. «Податкова міліція однозначно має бути ліквідована. Ми планували зробити це разом із створенням нової не силової, а дійсно ефективної
  • 11 Сiчня, 22:34
  • Розсилка

  Мінфін внесе на розгляд уряду законопроект про створення Фінансової поліції

  Ліквідація податкової міліції та створення Фінансової поліції – один із ключових пріоритетів Мінфіну і на це дуже чекає бізнес

  Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк у Facebook.

  «Податкова міліція однозначно має бути ліквідована. Ми планували зробити це разом із створенням нової не силової, а дійсно ефективної аналітичної Фінансової поліції. В кінці 2016 року через технічну помилку Верховна Рада фактично оголосила податкову міліцію поза законом вже з 1 січня 2017 року. Це пригорнуло увагу до однієї з найважливіших реформ для бізнесу», - написав він.

  Данилюк наголосив, що треба рухатись тільки вперед. Тому найближчими днями Мінфін внесе на розгляд уряду законопроект про створення Фінансової поліції , на який чекає бізнес і про який також йдеться у меморандумі з МВФ.

  «Моя команда та я вже багато років напрацьовували цю реформу. Ми завершили розробку законопроекту та погодили його ще у вересні 2016. Та нещодавно отримали коментарі від останнього органу: Мінюсту. Наразі ми відпрацьовуємо коментарі Мінюсту та приймемо ті, які відповідають нашим принципам створення нової служби, а саме. Ми плануємо подати проект закону на розгляд уряду на найближчому засіданні та після ухвалення, направити законопроект до парламенту. У цьому законопроекті бажано, щоб депутати все ж таки уникли «технічних помилок», - написав він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ