Місія ОБСЄ встановить на Донбасі камери відеоспостереження

  На даний момент встановлено сім камер
  Учасники місії СММ ОБСЄ до кінця вересня встановлять чотири камери відеоспостереження на пропускних пунктах Гнутово, Майорск і Мар'їнка Донецької області і на тимчасово окупованій території в Станиці Луганській. Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО в Facebook. Зараз по обидві лінії спостереження є сім камер: в Авдіївці, Широкіно,
  • 14 Вересня, 03:54
  • Розсилка

  На даний момент встановлено сім камер

  Учасники місії СММ ОБСЄ до кінця вересня встановлять чотири камери відеоспостереження на пропускних пунктах Гнутово, Майорск і Мар'їнка Донецької області і на тимчасово окупованій території в Станиці Луганській.

  Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО в Facebook.

  Зараз по обидві лінії спостереження є сім камер: в Авдіївці, Широкіно, на Донецькій фільтрувальній станції, на ділянках розведення сил Станиця Луганська, Золоте, Петровське та на території шахти Жовтнева. Зазначимо, 8 серпня бойовики зламали камеру на ДФС.

  Усі камери відеоспостереження СММ ОБСЄ, що встановленні на підконтрольній Уряду України території працюють у сталому режимі та своєчасно обслуговуються. 

  У той же час камера на шахті Жовтнева (територія ОРДО) не функціонує впродовж тривалого періоду, з огляду на те, що бойовики не дають можливість представникам Місії ОБСЄ провести її обслуговування. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ