МЗС Білорусі: ми не маємо наміру відмовлятися від відносин з Росією заради ЄС

МЗС Білорусі: ми не маємо наміру відмовлятися від відносин з Росією заради ЄС

За словами Макея, в правильності дій Білорусі не сумніваються ні його колеги, ні інші офіційні особи.

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що Білорусь не збирається будувати відносини з Євросоюзом на шкоду відносинам з Росією і СНД. Про це чиновник сказав в інтерв'ю телеканалу ОНТ.

«Ми завжди говоримо нашим європейським партнерам, американським партнерам, іншим партнерам, що ми ніколи не будемо вибудовувати наші відносини з тією чи іншою державою або з тієї чи іншої інтеграційної структури на шкоду нашим традиційним союзникам або за рахунок наших традиційних союзників. Ми завжди дотримувалися і будемо дотримуватися наші зобов'язання в рамках ОДКБ, в рамках Євразійського економічного союзу і тим більше в рамках Союзної держави і СНД », - сказав він.

При цьому Макей зазначив, що у білоруських партнерів дана позиція не викликає обурення. За його словами, в правильності дій Білорусі не сумніваються ні його колеги, ні інші офіційні особи.

«Ми, звичайно ж, зацікавлені в диверсифікації наших зовнішньополітичних і зовнішньоекономічних відносин. Це в наших національних інтересах. Але це не означає, що ми будемо відмовлятися від традиційних наших ринків і від співпраці з нашими традиційними союзниками. Тому тут небезпеки ніякої ні для кого не може бути, я маю на увазі наших традиційних партнерів», - підкреслив Макей.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів