На центральному вокзалі столиці шукають вибухівку

  Невідомий подзвонив на вокзал та сказав, що його заміновано
  У Києві правоохоронці перевіряють повідомлення про «мінування»  будівлі Центрального вокзалу. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці. «Сьогодні о 18:10 невідомий телефоном повідомив чергову по вокзалу про замінування Центрального залізничного вокзалу у Києві. Усіх працівників та пасажирів вокзалу евакуйовано та
  • 14 Листопада, 2017, 19:45
  • Розсилка

  Невідомий подзвонив на вокзал та сказав, що його заміновано

  У Києві правоохоронці перевіряють повідомлення про «мінування»  будівлі Центрального вокзалу. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

  «Сьогодні о 18:10 невідомий телефоном повідомив чергову по вокзалу про замінування Центрального залізничного вокзалу у Києві. Усіх працівників та пасажирів вокзалу евакуйовано та поінформовано правоохоронні органи і Державну службу України з надзвичайних ситуацій», - йдеться у повідомленні.

  Як запевнили в УЗ, затримок у русі поїздів не відбулося, посадка пасажирів здійснювалася через прилеглі до центральної будівлі переходи.

  «Бланки замовлень квитків, придбаних через інтернет, пасажири можуть роздрукувати на приміському вокзалі станції Київ-Пасажирський», - наголошують в УЗ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ