Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На четвертому році війни у Росії досі є право інспектувати українські військові склади

  • Розсилка
  На четвертому році війни у Росії досі є право інспектувати українські військові склади

  Україна й Росія є підписантами договору про відкрите небо й Віденського документа від 2011 року про заходи щодо зміцнення довіри й безпеки, - Генштаб

  Російська Федерація має право проводити інспекцію українських військових частин, але наразі не робила цього. Про це на брифінгу у вівторок розповів начальник управління верифікації Генштабу Андрій Гудзь.

  Гудзь зазначив, що Україна й Росія є підписантами договору про відкрите небо й Віденського документу від 2011 року про заходи щодо зміцнення довіри й безпеки.

  У рамках цих договорів країни мають право проводити інспекцію військової активності один одного. Зокрема, цього року Україна провела одну інспекцію й виконала один спостережний політ над територією Росії.

  «Вони (росіяни – ред.) також мають право (проводити інспекції в Україні – ред.), згідно з Віденським договором. Як і інші країни мають право проінспектувати країну ОБСЄ. Але поки такого наміру в РФ не було», - заявив він.

  Гудзь підкреслив, що Україна дозволила міжнародним військовим спостерігачам провести 25 інспекцій у зоні антитерористичної операції з метою моніторингу військово-політичної обстановки.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ