На Донбасі зеків випустили з в’язниць і відправили у війська бойовиків

  Відбір кандидатів на дострокове звільнення з місць позбавлення волі здійснено з нагоди святкування 9 Травня
  Командування російських військ на Донбасі здійснило відбір кандидатів на дострокове звільнення з місць позбавлення волі з нагоди святкування 9 Травня і відправить їх у підрозділ бойовиків. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. «Командуванням 1-го АК для комплектування особовим складом 9-го окремого
  • 21 Квiтня, 14:12
  • Розсилка
  <p>Ув&rsquo;язнені</p>

  Ув’язнені

  Відбір кандидатів на дострокове звільнення з місць позбавлення волі здійснено з нагоди святкування 9 Травня

  Командування російських військ на Донбасі здійснило відбір кандидатів на дострокове звільнення з місць позбавлення волі з нагоди святкування 9 Травня і відправить їх у підрозділ бойовиків. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

  «Командуванням 1-го АК для комплектування особовим складом 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти здійснено відбір кандидатів на дострокове звільнення з місць позбавлення волі з нагоди святкування 9 Травня», – йдеться в повідомленні.

  За даними розвідки, звільнених одразу буде відправлено для заміщення вакантних посад у підрозділах полку, термін їх обов’язкового перебування на військовій службі прирівнюється до строку звільнення з ув’язнення.

  Як повідомлялося, серед бойовиків ходять чутки, що Збройні сили України до кінця року візьмуть під контроль окуповані райони Донбасу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ