Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Донеччині місія ОБСЄ зафіксувала 87 вибухів

  • Розсилка
  На Донеччині місія ОБСЄ зафіксувала 87 вибухів

  У Луганській області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню

  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала у вівторок 87 вибухів у Донецькій області та два вибухи у Луганській області.

  Про це повідомляється у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на основі інформації, що надійшла станом на 19:30 13 серпня 2019 року.

  «У Донецькій області Місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши більше вибухів (87), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (65 вибухів)», - йдеться у звіті.

  Понад половину порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південно-південний схід від н.п. Пищевик (підконтрольний урядові, 25 км на північний схід від Маріуполя), а також на південь і захід від н.п. Ясинувата (непідконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Донецька).

  «У Луганській області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, серед іншого, 2 вибухи, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (жодних вибухів)», - повідомили в ОБСЄ.

  Майже всі порушення режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південь та схід від н.п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська).

  У Верхньошироківському в результаті мінометного вогню пошкоджено житлові будинки.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ