На Тернопільщині відкрили пам’ятник козі

  Відкриття пам’ятника сталося у рамках фольклорно-мистецького фестивалю «Коза-Фест»
  Пам’ятник козі відкрили у селищі Козова Тернопільської області в рамках Другого фольклорно-мистецького фестивалю «Коза-Фест», повідомляє «Укрінформ». «Ми попередньо оголосили конкурс на встановлення такого оригінального пам’ятника, який відкрили сьогодні. Металева коза - символ нашого міста, центральна
  • 13 Серпня, 15:59
  • Розсилка
  У програмі свята – козяче дефіле
  У програмі свята – козяче дефіле

  Відкриття пам’ятника сталося у рамках фольклорно-мистецького фестивалю «Коза-Фест»

  Пам’ятник козі відкрили у селищі Козова Тернопільської області в рамках Другого фольклорно-мистецького фестивалю «Коза-Фест», повідомляє «Укрінформ».

  «Ми попередньо оголосили конкурс на встановлення такого оригінального пам’ятника, який відкрили сьогодні. Металева коза - символ нашого міста, центральна фігура на майдані, де відбувається таке незвичне свято. Зрештою, все, що побачать тут жителі селища та гості фестивалю, стосується саме кози», - сказав Козівський селищний голова Ярослав Адамів.

  У програмі свята – козяче дефіле, підсумки фотоконкурсу на краще селфі з козою, тематична вікторина, виставка кращих порід кіз, спілкування із фермерами, які тримають козині господарства.

  Також на фестивалі можна оглянути виставки листівок та марок із зображенням кіз, тематичну експозицію репродукцій.

  Нагадаємо, жителі Кам’янського звернулись до міського голови та мерії з вимогою демонтувати пам’ятник Леоніду Брежнєву у їхньому місті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ