На всій території Євросоюзу створять точки безкоштовного Wi-Fi

  Термінали бездротового інтернету в рамках програми почнуть працювати в 2018 році
  На всій території Європейського Союзу створять мережі безкоштовних точок Wi-Fi. Термінали бездротового інтернету повинні з'явитися в 6-8 тисячах європейських населених пунктів, зокрема в парках, лікарнях, музеях, школах, а також в громадському транспорті. Про це повідомляє DW. Програму «wifi4eu» підтримав Європарламент
  • 13 Вересня, 23:46
  • Розсилка

  Термінали бездротового інтернету в рамках програми почнуть працювати в 2018 році

  На всій території Європейського Союзу створять мережі безкоштовних точок Wi-Fi. Термінали бездротового інтернету повинні з'явитися в 6-8 тисячах європейських населених пунктів, зокрема в парках, лікарнях, музеях, школах, а також в громадському транспорті.

  Про це повідомляє DW.

  Програму «wifi4eu» підтримав Європарламент на засіданні в Страсбурзі.

  Державні установи зможуть подавати онлайн-заявки на виділення коштів в рамках цієї програми. При цьому умовою є забезпечення роботи терміналів Wi-Fi протягом щонайменше трьох років. Загалом ЄС виділить 120 млн євро на реалізацію ініціативи.

  За словами комісара ЄС з цифрової економіки Марії Габріель, влади міст і сіл самі визначать, в яких місцях необхідно встановити термінали в першу чергу.

  Мета програми - охопити інтернетом насамперед малонаселені регіони. При цьому використання безкоштовного інтернету для громадян буде максимально простим: достатньо буде лише один раз зареєструватися і потім користуватися точками «wifi4eu» по всьому ЄС.

  Згідно з планом, термінали бездротового інтернету в рамках програми почнуть працювати в 2018 році.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ