На Закарпатті правоохоронці затримали 12 чоловіків, які розпилювали обладнання винзаводу

  У поліції зазначають, чоловіки нанесли підприємству збитки в особливо великих розмірах
  Правоохоронці провели спецоперацію та затримали 12 осіб, які проникли на територію державного підприємства в селі Бобовище, розпилювали металеве обладнання та вантажили на автомобіль. У поліції зазначають, чоловіки нанесли підприємству збитки в особливо великих розмірах. Так було встановлено, що затримані особи не лише із Закарпатської, але й із
  • 10 Листопада, 2017, 08:36
  • Розсилка
  фото: ГУ Нацполіції в Закарпатській області

  У поліції зазначають, чоловіки нанесли підприємству збитки в особливо великих розмірах

  Правоохоронці провели спецоперацію та затримали 12 осіб, які проникли на територію державного підприємства в селі Бобовище, розпилювали металеве обладнання та вантажили на автомобіль.

  У поліції зазначають, чоловіки нанесли підприємству збитки в особливо великих розмірах. Так було встановлено, що затримані особи не лише із Закарпатської, але й із Хмельницької областей.

  Вони на території заводу розпилювали металеві конструкції, а в погребах – алюмінієві бочки. Поліція вилучила у цих осіб інструменти для роботи з металом і три транспортні засоби: вантажівку, на яку складали викрадене, та два мікроавтобуси для перевезення людей.

  Правоохоронці встановлюють, скільки часу на території заводу велися такі протиправні дії, скільки загалом осіб до цього причетні та суму завданих підприємству збитків.

  На місці працюють працівники поліції. Правова кваліфікація події встановлюється.    

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ