На Закарпатті вщент згорів деревообробний цех
![На Закарпатті вщент згорів деревообробний цех](/img/article/4042/77_main-v1489999684.jpg)
Власник натякає на підпал і пов’язує його з політикою
Пожежа сталася у неділю вночі на меблевому виробничому комплексі ТОВ «Крок-вуд» (вулиця Робітнича в Сваляві), який належить одному з партійців Руху нових сил, повідомляє Мукачево.net.
Власник заявляє про збитки розміром 2 мільйона гривень, а також натякає, що пожежа може бути невипадковою. Понад те, у партії заявляють, що до пожежі може бути причетне оточення нардепа Ланьо, зокрема його брат Іван Ланьо, який є мером Сваляви.
Зауважимо, що не так давно Івана Ланьо і його оточення вже звинувачували у можливій причетності до підпалу гірсько-лижного комплексу неподалік від Поляни напередодні виборів в об’єднаних територіальних громадах.
Коментарі — 0