На Закарпатті затримали запакований сигаретами автобус з дипломатичними номерами (оновлено)

  Вантаж везли під виглядом дипломатичної пошти
  На Закарпатті, в пункті пропуску «Лужанка», що на українсько-угорському кордоні, співробітники Держприкордонслужби, СБУ та ДФС затримали мікроавтобус із сигаретами. Про це йдеться в повідомленні ДПСУ. «Під час прикордонно-митного контролю водій був знервованим. Після пропонування працівниками пункту пропуску надати авто для
  • 20 Квiтня, 16:43
  • Розсилка
  Прикордонники затримали мікроавтобус із сигаретами
  Фото: ДПСУ
  Прикордонники затримали мікроавтобус із сигаретами

  Вантаж везли під виглядом дипломатичної пошти

  На Закарпатті, в пункті пропуску «Лужанка», що на українсько-угорському кордоні, співробітники Держприкордонслужби, СБУ та ДФС затримали мікроавтобус із сигаретами. Про це йдеться в повідомленні ДПСУ.

  «Під час прикордонно-митного контролю водій був знервованим. Після пропонування працівниками пункту пропуску надати авто для огляду чоловік відмовився виходити та відкривати авто. Одночасно на іномарку спрацював службовий собака», – зазначили прикордонники.

  Під час перевірки з'ясувалося, що під виглядом дипломатичної пошти в автомобілі «Мерседес» на білоруських дипломатичних номерах громадянин Монголії намагався перемістити велику партію сигарет.  Під час бесіди громадянин Монголії повідомив, що працює в дипломатичному представництві в Австрії.


  thumb_news_20170420_123212_1492680732

  Кількість та суму оцінки вантажу буде повідомлено додатково.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ