На Житомирщині ще дві громади перейшли до Єдиної церкви
![На Житомирщині ще дві громади перейшли до Єдиної церкви](/img/article/5660/34_main-v1548959705.jpg)
Загалом на Житомирщині вже 10 релігійних громад вирішили приєднатись до ПЦУ
На Житомирщині ще дві релігійні громади вирішили перейти із УПЦ Московського патріархату до єдиної Православної церкви України – с. Городище Чуднівського району та с. Прилуки Овруцького району.
Про це 31 січня повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.
«За інформацією районних адміністрацій, нещодавно збори громад провели у с. Городище та с. Прилуки. Під час зборів жителі більшістю голосів вирішили змінити канонічну підлеглість та приєднатись до єдиної Православної церкви України. Після цього прихожани церков підписали відповідні протоколи», - заявили в ОДА.
Зазначається, що загалом на Житомирщині вже 10 релігійних громад вирішили приєднатись до Єдиної української церкви.
Нагадаємо, у Сокальському районі Львівської області всі дев'ять парафій УПЦ Московського патріархату перейшли до складу Православної церкви України.
Коментарі — 0