На Житомирщині від «Слуги народу» балотується давня прихильниця Партії регіонів і Опоблоку - ЗМІ
![На Житомирщині від «Слуги народу» балотується давня прихильниця Партії регіонів і Опоблоку - ЗМІ](/img/article/6016/8_main-v1560413338.jpg)
За даними ЗМІ, Тетяну Грищенко можна назвати «професіоналом виборчого процесу»
Від команди Володимира Зеленського по 66 округу на Житомирщині на парламентські вибори йде колишній член «Опозиційного блоку» Тетяна Грищенко.
Про це у Facebook написав лідер консервативної організації «Традиція і Порядок» Богдан Ходаковський.
«Нових облич хотіли? Дочекались. Від Зе команди по 66 округу на вибори йде член «Опозиційного блоку» Тетяна Грищенко. Я думаю, коментарі тут зайві, самостійно робіть висновки з робочої біографії», - написав Ходаковський, поширивши посилання на інформацію видання «Малин», в якому була опублікована інформація про те, що Грищенко в минулі роки представляла регіоналів.
За даними видання, Тетяну Грищенко можна назвати «професіоналом виборчого процесу».
«На останніх президентських виборах вона була у складі ОВК від Бойка. У другому турі президентської кампанії була обрана головою окружної виборчої комісії від Зеленського. На місцевих виборах 2015 року Грищенко - секретар територіальної комісії від партії «Опозиційний блок». На позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Грищенко також була у складі ОВК. Суб'єкт подання кандидатури до складу ОВК - «Партія Регіонів». На виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року - секретар окружної виборчої комісії від партії «Зелена планета» (сателіт Партії Регіонів)», - повідомило видання.
Як відомо, партія «Слуга народу» оголосила про початок «постпраймеріз» та пропонує повідомляти про «негідних» кандидатів.
Раніше повідомлялося, що партія «Слуга народу» виключила зі своїх списків 25-річну київську тусовщицю Ірину Панченко, яка займала 73-е місце в прохідній сотні президентської політсили.
Нагадаємо, на з’їзді партії «Слуга народу» представили першу сотню виборчого списку на позачергові вибори до Верховної Ради.
Коментарі — 0