Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нацбанк позбавив ліцензії найбільшу мережу валютних обмінників

  • Розсилка
  Нацбанк позбавив ліцензії найбільшу мережу валютних обмінників

  Рішення прийнято у зв'язку з виявленням численних фактів порушень

  Національний банк відкликав генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій у ТОВ «Фінансова компанія Абсолют Фінанс».

  Відповідне розпорядження НБУ прийняв 23 листопада, передає прес-служба регулятора.

  «Рішення прийнято у зв'язку з виявленням численних фактів порушень зазначеною фінансовою установою порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій, в тому числі щодо організації захисту приміщень структурних підрозділів, в яких здійснюється обмін валют», - сказано в повідомленні НБУ.

  За даними НБУ, на 23 листопада ліцензії на здійснення валютних операцій мали 25 підрозділів ТОВ «Фінансова компанія Абсолют Фінанс», однак у більшості з них вони тимчасово не діють.

  Найбільша частка в «ФК Абсолют Фінанс» належала вчительці економіки і географії київської школи Оксані Бродівській.

  Міноритарні частки в компанії належать доньці Бродівської - Ілоні, а також Григорію Проньку.

  До квітня 2016 року Оксана Бродівська була помічником народного депутата від «Народного фронту» Руслана Лук'янчука на громадських засадах.

  Раніше проект «Наші гроші» оприлюднив сюжет, в якому зазначалося, що мережі обмінників «Абсолют Фінанс» і «Магнат», які налічують понад тисячі пунктів обміну, належать особам, наближеним до нардепа «Народного фронту» Руслана Лук'янчука і голови РНБО Олександра Турчинова.

  За даними проекту, обмін валют в цих обмінниках, всупереч законодавству, здійснювався без касових апаратів, тобто - без надання автоматичної податкової звітності в ДФС.

  При цьому у фіскальній службі відзначали, що автоматично визначити, які обмінники не використовують звітність - нібито неможливо.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ