Надзвичайна ситуація: Черкаси можуть ще на добу лишитися без води

  Вода в домівках черкасців відсутня відучора
  Якщо протягом найближчого часу в Черкасах не буде відновлене електропостачання, то насосна станція буде зупинена, внаслідок чого відновити водопостачання в місті можна буде мінімум через добу. Таку інформацію озвучили під час чергового засідання оперативного штабу, що пройшов в Черкаській міській раді, пише Вичерпно. «Якщо, фактично,
  • 19 Сiчня, 18:26
  • Розсилка
  Жителям Черкас підвозять воду
  Жителям Черкас підвозять воду

  Вода в домівках черкасців відсутня відучора

  Якщо протягом найближчого часу в Черкасах не буде відновлене електропостачання, то насосна станція буде зупинена, внаслідок чого відновити водопостачання в місті можна буде мінімум через добу.

  Таку інформацію озвучили під час чергового засідання оперативного штабу, що пройшов в Черкаській міській раді, пише Вичерпно.

  «Якщо, фактично, протягом 2,5 годин не включимо насосну станцію, то насоси ми зупиняємо, відповідно води ще не буде добу», — сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

  «Ми з 6-ї ранку практично працюємо на одних резервуарах, туди ж жодної краплі води не поступало», — додав Сергій Овчаренко, начальник КП «Черкасиводоканал».

  Коли ж напругу дадуть, в обленерго не можуть сказати. Адже наразі ще досі ліквідовують повторні пориви електромережі внаслідок налипання снігу на лініях електропередач.

  Нагадаємо, у Черкаській міській раді кваліфікували ситуацію як надзвичайну. Вода в домівках черкасців відсутня відучора, коли Дніпровська водочосина станція зупинила роботу внаслідок аварії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ