Нафта торгується нижче $54

  Вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,15%
  У середу, 11 січня, зранку ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у березні зросли в ціні до 53,72 долара за барель. Про це свідчать дані Bloomberg. За даними видання, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,15%. [READ_MORE] При цьому ціна лютневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зросла до 50,94 долара
  • 11 Сiчня, 08:19
  • Розсилка
  Видобуток нафти
  Видобуток нафти

  Вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,15%

  У середу, 11 січня, зранку ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у березні зросли в ціні до 53,72 долара за барель. Про це свідчать дані Bloomberg.

  За даними видання, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,15%.  При цьому ціна лютневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зросла до 50,94 долара за барель, додавши 0,24%.

  Нагадаємо, у вівторок нафта дорожчала на очікуваннях відновлення балансу попиту і пропозиції на ринку «чорного золота» в результаті обумовленого скорочення видобутку країнами, що входять та не входять в ОПЕК.

  Як повідомляли раніше ЗМІ, Саудівська Аравія знизила видобуток нафти в січні на 486 тисяч барелів на день - до 10 мільйонів, Кувейт – приблизно до 2,7 мільйона барелів на день. Згідно з домовленостями, Кувейт погодився знизити видобуток нафти на 131 тисячу барелів на день, починаючи з 1 січня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ