Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Напередодні виборів активізувались агітатори-шахраї, вони можуть забрати квартиру чи землю

  • Розсилка
  Напередодні виборів активізувались агітатори-шахраї, вони можуть забрати квартиру чи землю
  Фото: Укрінформ

  У МВС попереджають, що ніби то для гарантії голосування шахраї можуть вимагати персональні дані – ПІБ, серію, номер паспорту та номер ідентифікаційного коду

  Під виглядом агітаторів від будь-кого з кандидатів можуть працювати шахраї. Про це повідомляє прес-служба МВС у Facebook.

  «Активну фазу виборчого процесу на свою користь можуть використовувати шахраї. Погоджуючись продати свій голос на виборах, громадянин може втратити своє право вільного волевиявлення, а також нерухоме майно (квартиру, будинок, земельну ділянку)», - повідомили у міністерстві.  Зазначається, що шахраї можуть працювати наступним чином: вони можуть пропонувати під виглядом агітаторів від будь-кого із кандидатів винагороду за голос на корить цього кандидата.

  «А для «гарантії» голосування саме на користь цього кандидати можуть вимагати персональні дані – ПІБ, серію, номер паспорту та номер ідентифікаційного коду. Більш того, можуть просити копії паспорта та ідентифікаційного коду та/або поставити свій підпис під якимось документом. Заволодівши персональними даними шахраї можуть переоформити нерухомість на третіх осіб», - зазначається у повідомленні.

  У МВС закликали ні за яких обставин не повідомляти свої персональні дані, не передавати копії документів та не підписувати жодних договорів, заяв тощо стороннім особам.

  До вашої уваги:  
  • Детальніше про президентські вибори читайте тут
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ