Нардепи пропонують скасувати продовження мораторію на продаж землі

  Авторами документу є народні депутати від БПП, «Народного фронту» і «Самопомочі»
  У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про скасування рішення парламенту про продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель. Законопроект 7350-П «Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 7 грудня 2017 року про прийняття в першому читанні за основу та в цілому проекту Закону України про
  • 8 Грудня, 2017, 17:59
  • Розсилка
  Продаж сільськогосподарської землі в Україні заборонено
  Продаж сільськогосподарської землі в Україні заборонено

  Авторами документу є народні депутати від БПП, «Народного фронту» і «Самопомочі»

  У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про скасування рішення парламенту про продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

  Законопроект 7350-П «Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 7 грудня 2017 року про прийняття в першому читанні за основу та в цілому проекту Закону України про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель» зареєстровано 8 грудня.

  Авторами документу є народні депутати від БПП, «Народного фронту» і «Самопомочі», зокрема Олексій Мушак, Олександр Бригинець, Юрій Береза, Андрій Тетерук, Вікторі Войціцька та ін.

  Нагадаємо, 7 грудня Верховна Рада 236 голосами підтримала законопроект про продовження мораторію на продаж землі. 

  Законом продовжено мораторій на продаж землі до моменту врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільгосппризначення і розробки необхідних нормативно-правових актів, але не раніше 1 січня 2019 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ