Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Настав час почати переговори про членство України в НАТО — євродепутат

  • Розсилка
  Україна захищає польський кордон, а Росія у своїх агресивних діях має обмежуватися, - вважає європолітик - Настав час почати переговори про членство України в НАТО — євродепутат
  Україна захищає польський кордон, а Росія у своїх агресивних діях має обмежуватися, - вважає європолітик

  Європолітик зауважив, що це потрібно робити попри наявні проблеми, зокрема позицію Угорщини, що зараз блокує переговори НАТО-Україна

  Реакція Заходу на агресію Росії у Керченській протоці є однозначною, але настав час, крім вербальних дій, перейти до практичних. Йдеться, наприклад, про членство України в НАТО. На цьому в інтерв’ю Укрінформу заявив депутат Європарламенту від Польщі Міхал Боні.

  «Я вважаю, що настав момент, коли після визначення Києвом напряму євроатлантичної інтеграції, НАТО має чіткіше задекларувати те, що говорилося донині: потрібно розпочати предметні розмови про членство України в НАТО», - заявив Боні.

  Він зауважив, що це потрібно робити попри наявні проблеми, зокрема позицію Угорщини, що зараз блокує переговори НАТО-Україна.

  У цьому контексті політик зауважив, що Угорщина «дуже нечесно себе веде» по відношенню до України, блокуючи засідання комісії НАТО-Україна.  «Я вже не говорю про близькі контакти прем'єр-міністра Віктора Орбана з Путіним чи тісні російсько-угорські економічні відносини, а про справу угорської меншини в Україні», - підкреслив депутат Європарламенту.

  Він додав, що Будапешт «чомусь забуває, що етнічні угорці живуть в Україні, де є якісь принципи, функціонує державна мова».

  На його переконання, настав момент, коли потрібно чітко сказати, що з точки зору Польщі справа є однозначною: Україна захищає польський кордон, а Росія у своїх агресивних діях має обмежуватися.

  «Єдиним способом це зробити є надання Україні «зеленого світла» у питанні приєднання до НАТО»,- резюмував польський політик.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ