Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НАЗК знайшло корупцію в діях восьми екс-посадовців фіскальної служби

  • Розсилка
  НАЗК знайшло корупцію в діях восьми екс-посадовців фіскальної служби

  Працівники Державної фіскальної служби не подали декларацій після звільнення

  Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило 8 обґрунтованих висновків про виявлення ознак пов’язаного з корупцією правопорушення за фактами умисного неподання колишніми працівниками Державної фіскальної служби декларацій після звільнення. Рішення ухвалено на черговому засіданні, повідомляє прес-служба НАЗК.

  Відповідно до документів, НАЗК надсилало нагадування колишнім посадовцям ДФС про необхідність подання декларацій у передбачений антикорупційним законом десятиденний термін. «Наразі ці повідомлення проігноровано, а також відсутні будь-які пояснення або заперечення щодо поважності причин неподання декларації», - інформують у НАЗК.

  Таким чином, у діях колишніх працівників ДФС вбачаються ознаки корупційного правопорушення, за яке передбачено кримінальну відповідальність, визначену статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

  За результатами бездіяльності колишніх посадових осіб ДФС відповідні документи будуть надіслані до Національної поліції.

  Довідково:

  За умисне неподання декларації суб’єктом декларування передбачено відповідальність у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ