Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нерухомість «Батьківщини». Партія орендує офіс у матері Тимошенко та депутата Абдулліна

  • Розсилка
  Юлія Тимошенко - Нерухомість «Батьківщини». Партія орендує офіс у матері Тимошенко та депутата Абдулліна
  Юлія Тимошенко

  Тимошенко орендує партійні офіси у своїх родичів та соратників

  Партія «Батьківщина» орендує кілька офісів. Два із них належать депутату Абдулліну, яким займалася прокуратура через імовірну несплату податків, ще один – матері Тимошенко. Про це повідомляється у дослідженні центру «Ейдос».

  Так, згідно зі звітом партії за 2016 рік, два офіси знаходяться у Києві на вулиці Турівській та належать ТОВ «МЦ Файнанс» і ТОВ «Екотехпром». Засновником обох є заступник голови партії Олександр Абдуллін, який у січні потрапив під перевірку Генпрокуратури за ймовірну несплату податків. Загальна площа таких приміщень становить 1147,66 кв. м, балансова вартість – 1,39 млн грн.  Ще одне приміщення взято в користування у ФОП Федькевича Володимира Яковича. Воно розташоване у Києві на вулиці Юрківській, 28, загальна площа – 82,2 кв. м, балансова вартість – 17,4 тис. грн (212 грн/м2). Адреса орендованого житла збігається з адресою засновників ТОВ «Флора-парк», серед яких і власник житла, і, очевидно, його син – Федькевич Максим Володимирович. У 2009 році, за часів прем’єрства Юлії Тимошенко, Максим Федькевич фігурував у скандалі з приводу будівництва житла за рахунок бюджетних коштів (співвласник ТОВ «КВП №3»)

  Крім того, дніпропетровська обласна організація партії орендує у Дніпрі нежитлове приміщення площею 823,9 кв. м за адресою вул. Михайла Грушевського, 8. Власницею і орендодавцем цього приміщення є Телегіна Людмила Миколаївна, мати Юлії Тимошенко.

  Нагадаємо, згідно зі звітом партії «Батьківщина» у 2016 році, із понад 6 мільйонів доходів, які партія отримала у 2016 році, 5,78 млн грн було внесено на її рахунки як благодійні внески.

  Крім того, згідно з дослідженням, найбільшу суму своїх коштів політсила тримає в банку, який звинувачували у шахрайстві.

  Детальніше читайте: «З миру по нитці – Тимошенко сорочка. Хто і як фінансує «Батьківщину» (ДОСЛІДЖЕННЯ)»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ