Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ОБСЄ зафіксувала збільшення вибухів на Луганщині

  • Розсилка
  ОБСЄ зафіксувала збільшення вибухів на Луганщині

  Усі порушення режиму припинення вогню зафіксовано на ділянці розведення в районі Золотого

  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала у вівторок, 10 вересня, зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області та водночас збільшення - на Луганщині.

  Про це повідомляється в опублікованому у середу звіті СММ ОБСЄ.

  «У Донецькій області місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, зафіксувавши, зокрема, менше вибухів (11 супроти близько 55 відповідно)», - йдеться у повідомленні.

  Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південь від н. п. Пищевик (підконтрольний урядові, 25 км на північний схід від Маріуполя) та в районах на схід і південний схід від Світлодарська (підконтрольний урядові, 57 км на північний схід від Донецька).

  «У Луганській області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зокрема зафіксувавши три вибухи, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом», - зазначається у звіті.

  Усі порушення режиму припинення вогню зафіксовано на ділянці розведення в районі Золотого (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська) та поблизу неї.

  Нагадаємо, бойовики російських окупаційних військ у вівторок двічі відмовили спостерігачам СММ ОБСЄ у проїзді через блокпости на окупованій території Донеччини.


  •  
  • Розсилка
  На Донбасі окупанти вчергове заборонили проїзд патрулям ОБСЄ

  ОБСЄ практично щодня інформує про перешкоджання пересуванню патрулів місії на окупованих територіях Донбасу

  Бойовики російських окупаційних військ у вівторок двічі відмовили спостерігачам СММ ОБСЄ у проїзді через блокпости на окупованій території Донеччини.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ