Одеський суд закрив справу проти Марушевської через 500 грн премії

  На засіданні прокурор відмовився від підтримки обвинувачення
  Малиновський районний суд Одеси закрив справу проти екс-голови одеської митниці Юлії Марушевської щодо отримання 500 грн премії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив одеський активіст Сергій Стерненко. [READ_MORE] Суддя не побачив в діях Марушевської адміністративного правопорушення. «Представник каже, що надані
  • 20 Березня, 21:32
  • Розсилка
  Судове засідання
  Судове засідання

  На засіданні прокурор відмовився від підтримки обвинувачення

  Малиновський районний суд Одеси закрив справу проти екс-голови одеської митниці Юлії Марушевської щодо отримання 500 грн премії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив одеський активіст Сергій Стерненко.  Суддя не побачив в діях Марушевської адміністративного правопорушення.

  «Представник каже, що надані обвинуваченням докази є неналежними, а згідно регламенту ДФС юридичний відділ та УВБ погоджували наказ про премію і не виявили жодних правопорушень.
  Представник Юлії також зауважив, що відсутній склад адмінправопорушення і сплинув термін, протягом якого особу можна притягнути до відповідальності», - написав Стерненко.

  Також він додав, що прокурор виступив за закриття адміністративного провадження і зняття обвинувачень з Марушевської.

  Як повідомляв «Главком», Національне агентство з питань запобігання корупції звинуватило Марушевську  в адміністративному порушені через конфлікт інтересів за преміювання самої себе на 500 гривень з нагоди 8 березня. На початку лютого в НАЗК Марушевську викликали за клопотанням першого заступника керівника СБУ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ