Окупанти блокують ремонт мосту в Станиці Луганській

Окупанти блокують ремонт мосту в Станиці Луганській
Ремонт мосту в Станиці Луганській
Фото: dnews.dn.ua

Фахівці-проектувальники не змогли наблизитися до зруйнованого мосту

Глава Станично-Луганської районної держадміністрації Юрій Золкін заявив, що бойовики продовжують блокувати ремонт мосту в Станиці Луганській. Про це він заявив у відеозверненні, опублікованому в Facebook РДА.

Глава РДА підкреслив, що в черговий раз «російська сторона і окупанти показали, що вони не бажають створювати відповідні умови для ремонту мосту».

За його словами, бойовики перешкодили тому, щоб фахівці-проектувальники наблизилися до зруйнованого мосту в Станиці Луганській і почали відновлення споруди.

«Прибули проектанти, прибули фахівці, які повинні були оцінити ситуацію по зруйнованому мосту, щоб виготовити відповідний проект. Як тільки проектанти спустилися до провалу, вони були попереджені про те, що це буде сприйнято, як акт агресії, і людина у військовій формі, що знаходиться на протилежному боці, заборонила далі пересуватися», - зазначив Золкін.

24 липня українська сторона повідомила, що готова почати демонтаж трьох фортифікаційних споруд, які розміщені уздовж дороги, між КПВВ «Станиця Луганська» і зруйнованим мостом через річку Сіверський Донець.

Нагадаємо, 17 липня Тристороння контактна група в ході засідання у Мінську домовилася про демонтаж фортифікаційних споруд на території так званої «ЛНР». Українська сторона заявила, що готова в найближчі строки забезпечити свою частину ремонту моста.

Підкреслимо, раніше президент Володимир Зеленський у ході робочої поїздки в Луганську область назвав умови відновлення моста в Станиці Луганській. Він зазначав, що українська сторона хоче відбудувати цей міст.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: