Суд ООН оголосив рішення за позовом України проти Росії

  Рішення зачитує президент Міжнародного суду ООН, суддя Ронні Абрахам
  Сьогодні, 19 квітня, о 16:00 за київським часом Міжнародний суд ООН у справі за позовом України проти Росії почав оголошувати своє рішення. Голова суду Ронні Абрахам прочитає рішення на публічному засіданні, яке відбудеться в Палаці миру (офіційній резиденції Міжнародного суду) в Гаазі. Це рішення стосуватиметься тимчасових заходів, щодо яких
  • 19 Квiтня, 15:59
  • Розсилка
  <p>Міжнародний суд ООН</p>

  Міжнародний суд ООН

  Рішення зачитує президент Міжнародного суду ООН, суддя Ронні Абрахам

  Сьогодні, 19 квітня, о 16:00 за київським часом Міжнародний суд ООН у справі за позовом України проти Росії почав оголошувати своє рішення.

  Голова суду Ронні Абрахам прочитає рішення на публічному засіданні, яке відбудеться в Палаці миру (офіційній резиденції Міжнародного суду) в Гаазі.

  Це рішення стосуватиметься тимчасових заходів, щодо яких подала запит Україна, щоб запобігти продовженню порушень з боку Росії протягом розгляду справи по суті. 

  Як очікується, серед іншого суд визначатиме, чи має він так звану попередню юрисдикцію prima facie, а також оголошуватиме рішення про тимчасові заходи щодо двох конвенцій, у порушенні яких Україна звинувачує Росію.  Нагадаємо, 6–9 березня в Гаазі тривало судове засідання Міжнародного суду ООН за позовом України проти Росії з приводу порушення РФ Конвенції ООН з протидії фінансуванню тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

  Українська сторона під час виступу 6 березня просила Міжнародний суд ООН зобов’язати Росію припинити фінансування, постачання зброї, обладнання та проведення навчання незаконним збройним формуванням на Донбасі.

  Як повідомлялося, у справі «Україна проти РФ» понад 800 томів.

  Читайте також статтю: Кирило Коротєєв: У суді в Гаазі Україна робить таку ж помилку, як і Грузія

  Дивіться також запис прес-конференції в «Главкомі» «Міжнародний суд ООН у Гаазі: коли і чого очікувати Україні від гучного процесу»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ