рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Парламент Болівії прийняв відставку поваленого президента Моралеса

  • Розсилка
  10 листопада минулого року президент Болівії Ево Моралес оголосив, що йде у відставку на тлі протестів - Парламент Болівії прийняв відставку поваленого президента Моралеса
  10 листопада минулого року президент Болівії Ево Моралес оголосив, що йде у відставку на тлі протестів

  Рішення було прийнято на тлі протестів у залі парламенту, де більшість займають члени «Руху до соціалізму» Ево Моралеса

  У Болівії Багатонаціональні законодавчі збори прийняли відставку поваленого президента Ево Моралеса.

  Рішення було прийнято на тлі протестів у залі парламенту, де більшість займають члени «Руху до соціалізму» Ево Моралеса. Тепер шлях для передачі президентської влади в країні відкрито.

  «Багатонаціональні законодавчі збори приймають відставку Ево Моралеса та Альваро Гарсії Лінери з постів президента і віцепрезидента багатонаціональної держави Болівії», - повідомила пресслужба парламенту в Twitter.

  Засідання парламенту очолювала спікер сенату, виконуюча обов'язки голови законодавчих зборів, Єва Копа. Вона зачитувала прохання Моралеса про відставку на тлі гнівних протестів з боку консервативної меншини, яка підтримує тимчасового президента Жанін Аньєс.

  Варто відзначити, що у грудні 2019 року прокуратура Болівії видала ордер на арешт експрезидента країни Ево Моралеса.

  Рішення про видачу ордера було ухвалене в рамках розслідування кримінальної справи про підбурювання до заколоту, тероризм і фінансування тероризму.

  Нагадаємо, 10 листопада минулого року президент Болівії Ево Моралес оголосив, що йде у відставку на тлі протестів. Другий віцеспікер Палати сенаторів парламенту Жанін Аньєс стала виконувачем обов'язків президента.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ