Пашинський звернувся до СБУ та ГПУ з вимогою порушити кримінальні справи проти Мураєва

Пашинський звернувся до СБУ та ГПУ з вимогою порушити кримінальні справи проти Мураєва

На думку політика, Мураєв має принести публічні вибачення перед Сенцовим та Україною

Служба безпеки України та Генеральна прокуратура мають порушити справу проти народного депутата Євгена Мураєва за його маніпулятивні заяви про те, що  український політв’язень Олег Сенцов є «терористом». Про це заявив голова Комітету з питань національної безпеки і оборони, представник «Народного фронту» Сергій Пашинський під час виступу з трибуни парламенту 8 червня.

«Не встигла Верховна Рада звернутися до міжнародного співтовариства з вимогою посилити тиск на Російську Федерацію з метою звільнення українських політв’язнів, як реакція Москви була миттєвою. Істота, яка носить мандат народного депутата України, на прізвище Мураєв, на телеканалі NewsОne зробила заяву, що по Сенцову не все просто, що ця людина готувала підриви, підпали, і що час все розставить на свої місця», - сказав Пашинський, якого цитує прес-служба «Народного фронту».

Він зазначив, що парламент не може не відреагувати на такі маніпуляції Мураєва. «Якби це робив якийсь Кисельов чи інший - зрозуміло, що це російська пропаганда. Але цю російську пропаганду, всі російські звинувачення слово в слово повторив народний депутат Верховної Ради України», - підкреслив Пашинський.

«Я публічно звертаюся до голови СБУ із заявою порушити проти Мураєва кримінальну справу за статтею 111 - державна зрада. Я публічно звертаюся до генерального прокурора України Юрія Луценка порушити проти Мураєва кримінальну справу за статтею 383 - за надання завідомо неправдивого повідомлення про вчинення злочину. Це є юридичні моменти. Але є ще морально-етичні питання. Шановні друзі, чи довго ми будемо терпіти офіційні рупори російської пропаганди на території України? Чи довго продажні клоуни будуть розказувати нам про свободу слова, а ворог у цей час через ньюзвани та іншу нечисть вестиме з нами війну?» - заявив голова Комітету з питань національної безпеки і оборони.

Також Пашинський звернувся до самого Мураєва. «Нешановний, ви не зайдете у цей зал, допоки не принесете публічних вибачень перед Сенцовим і державою Україна», - сказав представник «Народного фронту».

Як відомо, напередодні нардеп Мураєв в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що український політв'язень Олег Сенцов «готував підпали та вибухи» і «для однієї частини населення він є терористом, для націоналістичної частини він є героєм».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: