Під Харковом загасили пожежу на сміттєвому полігоні
![Під Харковом загасили пожежу на сміттєвому полігоні](/img/article/4133/87_main-v1493994089.jpg)
Жертв та потерпілих на полігоні твердих побутових відходів на Харківщині немає
На Харківщині рятувальники ліквідували пожежу на полігоні твердих побутових відходів. Про це «Главкому» повідомили у прес-службі ДСНС Харківської області.
«4 травня о 15:46 до рятувальників від працівників підприємства ТОВ «Сміттєпереробний завод» надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території заводу, де зберігалися тверді побутові відходи. На гасіння пожежі рятувальниками було подано п'ять пожежних стволів, у тому числі один лафетний. О 00:27 5 травня вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу, о 15:11 її було повністю ліквідовано», – зазначається у документі.
На місці пригоди працювало п'ять одиниць пожежної техніки та 30 осіб особового складу ДСНС, а також 16 одиниць інженерної техніки сміттєпереробного заводу.
Жертв та потерпілих немає.
Нагадаємо, сьогодні в Ужгороді горів сміттєвий майданчик.
Коментарі — 0