Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Підвищення контролю на українському кордоні: кого перевірятимуть у посиленому режимі

  • Розсилка
  З 26 листопада в Україну вже не пустили понад 600 громадян Росії - Підвищення контролю на українському кордоні: кого перевірятимуть у посиленому режимі
  З 26 листопада в Україну вже не пустили понад 600 громадян Росії

  З усіма громадянами Росії прикордонники проводять додаткові співбесіди - «так званий прикордонний контроль 2-го рівня

  Підвищення контролю на українському кордоні першочергово стосується «повносилих чоловіків». Про це «Громадському» повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

  «У першу чергу заходи підвищеного контролю з нашого боку стосуються повносилих чоловіків, які можуть брати активну участь у дестабілізаційних заходах на території України», - сказав Слободян.

  Він зазначив, що з 26 листопада в Україну вже не пустили понад 600 громадян Росії.

  «На підставні загальної інформації, якщо є будь-які сумніви, подає недостовірну інформацію, або його мета не та, яку він офіційно декларує, прикордонники в межах повноважень приймають рішення про непропуск», - сказав Слободян.

  Пропускають переважно тих громадян, які їдуть з гуманітарною, освітньою, спортивною метою.

  З усіма громадянами Росії прикордонники проводять додаткові співбесіди - «так званий прикордонний контроль 2-го рівня».

  За словами речника, кількість росіян, які їдуть в Україну, суттєво зменшилася після запровадження обмежувальних заходів: до 26 листопада в Україну щодня приїжджали до 5 тисяч росіян, нині - 1300-1400.

  Також зменшилася кількість безпосередньо чоловіків, які їдуть в Україну. Слободян зазначив, що близько 75% - це жінки, діти та люди похилого віку.

  Нагадаємо, 30 листопада президент Петро Порошенко заявив, що Україна обмежила в'їзд росіянам чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Винятком для в’їзду чоловіків з громадянством Росії може бути гуманітарна мета, наприклад, похорон. Ця заборона діятиме на час воєнного стану, до 26 грудня.

  З початку введення обмежень на в'їзд кількість громадян РФ, охочих в'їхати на територію України, зменшилася вдвічі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ