По 50 млн грн застави за Насірова внесли його дружина і тесть, - нардеп

  Найєм зазначив, що відсутню суму міг внести тесть Романа Насірова – Олександр Глімбовський, власник корпорації «Альтіс-Холдинг»
  За арештованого відстороненого від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова було внесено заставу його дружиною і тестем, заявляє народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм на своїй сторінці в Facebook. «Гроші знайшлися: Роман Насіров заплатив заставу в розмірі 100 млн
  • 16 Березня, 22:14
  • Розсилка

  Найєм зазначив, що відсутню суму міг внести тесть Романа Насірова – Олександр Глімбовський, власник корпорації «Альтіс-Холдинг»

  За арештованого відстороненого від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова було внесено заставу його дружиною і тестем, заявляє народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм на своїй сторінці в Facebook.

  «Гроші знайшлися: Роман Насіров заплатив заставу в розмірі 100 млн гривень і тепер знову на свободі. Заставу внесли дружина і тесть - по 50 млн грн», - йдеться в повідомленні.

  Найєм зазначив, що відсутню суму міг внести тесть Романа Насірова – Олександр Глімбовський, власник корпорації «Альтіс-Холдинг».

  Як повідомлялося, сьогодні за Насірова внесли заставу 100 млн грн.

  Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва обрав Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці з можливістю внесення 100 млн грн застави.

  14 березня заступник генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив в ефірі одного з телеканалів, що слідство має достатню доказову базу у справі відстороненого від посади голови ДФС Романа Насірова.

  Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Насірову. Раніше Солом’янський районний суд Києва обрав Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці з можливістю внесення 100 млн грн застави.

  Читайте також статтю: «Проти Насірова відкрито ще одну справу»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ