Поблизу сумнозвісного арсеналу під Вінницею виявлено понад 1,8 тис. снарядів (відео)

  Проводиться очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості у 5-кілометровій зоні навколо арсеналу
  Станом на 7 годину понеділка, 9 жовтня, відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається.  Піротехніками ДСНС продовжується виконання заявок від населення щодо виявлення підозрілих предметів. Усього з початку виконання робіт отримано та виконано 416 заявок. Обстежено на наявність
  • 9 Жовтня, 08:35
  • Розсилка
  Снаряд з арсеналу під Вінницею
  Снаряд з арсеналу під Вінницею

  Проводиться очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості у 5-кілометровій зоні навколо арсеналу

  Станом на 7 годину понеділка, 9 жовтня, відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається. 

  Піротехніками ДСНС продовжується виконання заявок від населення щодо виявлення підозрілих предметів. Усього з початку виконання робіт отримано та виконано 416 заявок. Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 20, 645 тис. га території, повідомляє прес-служба ДСНС.

  Проводиться очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості у 5-кілометровій зоні навколо арсеналу.  У ході проведення робіт з гуманітарного розмінування виявлено, вилучено та передано представникам 48 арсеналу 1834 вибухонебезпечних предмети.

  Всього до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 1 тис. 493 чол. та 288 од. техніки.  Як повідомляв «Главком», в ніч на 27 вересня в селищі поблизу Вінниці сталися вибухи на складах з боєприпасами та зброєю. Наразі відпрацьовуються чотири основні слідчі версії вчинення кримінального правопорушення.

  Збройні сили України посилили охорону військових об'єктів по всій країні. 

  Президент Петро Порошенко звернувся до керівників Генпрокуратури, СБУ, Нацполіції з вимогою знайти і притягнути до відповідальності винних у трагедії в Калинівці Вінницької області.

  Про перебіг подій на місці вибуху боєприпасів читайте тут.

  Читайте також статті «Главкома»: Провісники Апокаліпсиса. Що передувало вибухам у Калинівці і чому про це мовчить влада? «Утилізація зброї на папері, або Чому країна пахне порохом»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ