Погода на понеділок: на заході буде +18 градусів, а на півдні +38

  Свій прогноз про синоптичну ситуацію на завтра зробила синоптик Наталка Діденко
  Відчутне похолодання прийде завтра, 7 серпня, в Україну, але торкнеться лише частини її території, хоч і значної. Свій прогноз про синоптичну ситуацію на завтра зробила синоптик Наталка Діденко. За її словами, загалом похолодання торкнеться західних та північних областей. На заході переважно завтра очікується +18+24, на півночі +22+28 градусів. На
  • 6 Серпня, 21:12
  • Розсилка
  Похолодання принесе зливи, грози, можливі шквали та град
  Похолодання принесе зливи, грози, можливі шквали та град

  Свій прогноз про синоптичну ситуацію на завтра зробила синоптик Наталка Діденко

  Відчутне похолодання прийде завтра, 7 серпня, в Україну, але торкнеться лише частини її території, хоч і значної. Свій прогноз про синоптичну ситуацію на завтра зробила синоптик Наталка Діденко.

  За її словами, загалом похолодання торкнеться західних та північних областей. На заході переважно завтра очікується +18+24, на півночі +22+28 градусів. На заході, навколо Карпат, може бути навіть +15+18 градусів.

  У центральних областях +26+32, у Дніпропетровській до +32+35 градусів ще.

  Спека та люта спека ще залишаються у південній частині та в східних областях, +32+38 градусів.

  «Похолодання влітку просто так не приходить. Зливи, грози, можливі шквали та град. Все це вже найближчої ночі почнеться на заході, півночі України. Також завтра зливи з грозами очікуються у Вінницькій, Кіровоградській, місцями у Черкаській та Одеській областях. Одесити, вам і так нелегко, але дощ зіб’є височезні градуси лише короткочасно, спека ще домінуватиме, буде у понеділок важко дихати особливо. Порадьте вашим старшим родичам чи знайомим завтра спокійно пересидіти вдома і не ходити далеко по місту», - зазначає синоптик.

  Східні області - Харків, Донецьк, Луганськ, більшість півдня, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон, Крим, а також Дніпропетровщина та Полтавщина - залишаться без дощу в понеділок.

  «У Києві синоптична ситуація кардинально міняється: 7-го серпня - дощі, грози. І нарешті - увага! - у столиці похолодання у понеділок до +23+25 градусів. Як це не смішно, але може ввечері навіть бути прохолодно», - попередила Діденко.

  8 серпня буде ще свіжа погода, 9 серпня просто комфортне тепло, а з 10 серпня знову повертається спека, твердить синоптик. За її словами, у південній частині України поки що послаблення спеки не видно, хіба що аж після 15 серпня. На сході хіба Харківщина зменшить спекотні оберти 8 серпня, додає вона.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ