Політолог: Звинувачення Павла Малиша в сепаратизмі – суцільна вигадка

  Політолог вважає, що Малиша просто хочуть усунути конкуренти
  Звинувачення начальника департаменту охорони здоров'я Луганської області Павла Малиша у змові з сепаратистами є сфабрикованими, заявив у своєму блозі на Ліга.net політолог Кирило Молчанов.  За його версією, таким чином зацікавлені особи хочуть усунути конкурента на керівну посаду в зоні АТО, а також приховати факти корупції у сфері
  • 1 Грудня, 2016, 10:29
  • Розсилка
  Павло Малиш
  Павло Малиш

  Політолог вважає, що Малиша просто хочуть усунути конкуренти

  Звинувачення начальника департаменту охорони здоров'я Луганської області Павла Малиша у змові з сепаратистами є сфабрикованими, заявив у своєму блозі на Ліга.net політолог Кирило Молчанов. 

  За його версією, таким чином зацікавлені особи хочуть усунути конкурента на керівну посаду в зоні АТО, а також приховати факти корупції у сфері охорони здоров'я Луганської області.

  Наприклад, Ліга.net пише, що викрадення Малиша «Айдаром» зовсім не було санкціоновано СБУ, як стверджував скандальний депутат Мельничук, а робилося з метою отримання викупу від родини Малиша.

  Як констатує Молчанов, хвиля чорного піару і викриття Малиша є заангажованим і чітко спланованим, і він має у своєму розпорядженні усі документи, які це підтверджують.

  Нагадаємо, також нещодавно у Миколаївській облраді стався скандал: депутат назвав прапор України «бандерівським, з яким німців зустрічали».

  Джерело: Ліга.net

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ