Полторак обговорив із конгресменами США надання летальної зброї

  У зустрічі взяли участь конгресмени-республіканці Вільям Флорес і Ендрю Гарріс
  Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що на зустрічі з двома конгресменами США обговорив ситуацію на Донбасі, стан відведення військ та питання надання Україні летальної зброї. «Російська збройна агресія – це виклик не лише Україні, а й Європейському союзові та країнам-членам НАТО», – написав він у фейсбуці. У
  • 18 Жовтня, 2016, 23:44
  • Розсилка

  У зустрічі взяли участь конгресмени-республіканці Вільям Флорес і Ендрю Гарріс

  Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що на зустрічі з двома конгресменами США обговорив ситуацію на Донбасі, стан відведення військ та питання надання Україні летальної зброї.

  «Російська збройна агресія – це виклик не лише Україні, а й Європейському союзові та країнам-членам НАТО», – написав він у фейсбуці.

  У зустрічі взяли участь конгресмени-республіканці Вільям Флорес і Ендрю Гарріс.

  Як написав Полторак, Флорес «запевнив у подальшій підтримці США України як на політичній арені, так і в наданні практичної допомоги».

  «Американці вражені стійкістю українців та їхнім прагненням до незалежності та європейського майбутнього. Конгрес США підтримує Україну на законодавчому рівні, в тому числі й у питаннях підтримання та продовження санкцій проти Росії», – навів міністр слова конгресмена.

  Також у перебігу зустрічі обговорили питання щодо нагальних потреб українського війська, щоб «допомога, яка надходить та в подальшому надаватиметься партнерами, була актуальною та дійсно тією, якої потребує українська армія сьогодні», додав Полторак.

  Про те, що говорили співрозмовники стосовно можливості надання Україні летальних озброєнь, міністр не повідомив

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ